Informace

Odkaz na výbornou pomůcku k výuce jazyků
http://www.jazyky-online.info/


Firma Silcom multimedia, od které používáme  online řešení, naší škole nabídla možnost zpřístupnění veškerého obsahu Didakty i pro domácí přípravu žáků, a to zcela zdarma. Protože se akce setkala s mimořádným zájmem škol, dovolujeme si i všem ostatním, kteří Didaktu používají ale nesledují webové stránky, nabídnout „otevřít“ programy pro naše  žáky. Stejně tak byly dnes „otevřeny“ všechny programy i pro nás ve škole, tak abychom mohli při zadávání distančních cvičení žákům využít vše co firma Silcom nabízí.

Přístupové kódy na www.didakta.cz pro naši školu:
Login: crna337@didakta.cz
Heslo: 26HQ

Zároveň vám sdělujeme také následující informace:

  • aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10
  • ke spouštění  výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
  • upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora
  • prosíme rodiče, aby prozatím nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná (během dnešního dne budeme pracovat na posílení kapacity serverů, může docházet ke krátkodobým výpadkům).

Akce platí do odvolání - předpokládáme, že do doby nástupu žáků zpět do škol.

Přejeme vám všem pevné zdraví, zaměstnanci ZŠ Nová Hradečná 
a
SILCOM Multimedia, s.r.o.

1. ročník
2. ročník
3. ročník
4. ročník
5. ročník